Witaj na politechnice, z której nie ma ucieczki…

Premiera filmu zakończona sukcesem!

Po wielu miesiącach wytężonej pracy doczekaliśmy się filmu Student Break na ekranie kina! Wczoraj miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla całej ekipy filmowej. Takie chwile na prawdę przekonują nas, że warto tworzyć, wytrwale dążyć do celu :) . Mamy nadzieję, że cały ten projekt to dowód na to, że „jak się chce, to można”!

Jesteśmy wdzięczny wszystkim za przybycie na premierę. Ze wstępnych szacunków wynika, że na projekcji było około 700 osób! Frekwencja okazała się lepsza niż nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim, że mogliśmy przeżyć taki niesamowity wieczór. Dziękujemy za Wasz śmiech :) . Umieścimy oczywiście relację z premiery na stronie filmu.

Jesteśmy oczywiście ciekawi Waszych wszelkich opinii o filmie. Jeżeli mielibyście ochotę napisać, co Wam się podobało lub nie podobało, co zaskoczyło, co rozśmieszyło albo mielibyście jakiekolwiek pytania, namawiamy do kontaktu z nami. Wasze uwagi to również pewien drogowskaz dla nas, co i jak mamy robić dalej.

Niedługo ruszy dystrybucja filmu, soundtracka i making of. Próbujemy wszelkimi możliwymi kanałami, ale jeszcze nic nie jest pewne, więc o szczegółach zawiadomimy wkrótce :) .