Witaj na politechnice, z której nie ma ucieczki…

Zapraszamy na PREMIERĘ filmu STUDENT BREAK!

Po trzyletniej walce z przeciwnościami stwarzanymi przez naszą wspaniałą cywilizację produkcja filmu Student Break została zakończona! Nie poddaliśmy się i film jest już kompletny, podrasowany maksymalnie, całkowicie nieprzewidywalny i zakręcony jak słoik na zimę…

Studencki projekt filmowy Student Break

Parter głównej sali Kina Neptun
Balkon głównej sali Kina Neptun

Ekipa filmowa zaprasza zatem wszystkich na premierę! Obecność obowiązkowa i koniecznie sprowadźcie znajomych. To pierwsza tak efektowna, szalenie zabawna, prawdziwa polska komedia studencka! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście… Ta okazja już się nie powtórzy, a o tej wiekopomnej chwili będziecie opowiadać swoim dzieciom i wnukom! Pierwsza w dziejach oficjalna projekcja filmu Student Break odbędzie się już w czwartek 17 listopada 2011 AD o godzinie 19:00 w klimatycznym kinie NEPTUN w Gdańsku Głównym przy ul. Długiej. W przygotowanej sali kinowej jest ponad 1000 miejsc siedzących, więc dla nikogo fotela na pewno nie zabraknie :) . Zapraszamy w szczególności wszystkich prawdziwych studentów i odważnych krytyków naszego szkolnictwa wyższego!

W zamian za bilet na ten epicki seans należy się danina na rzecz studentów zesłanych na Politechnikę Stanową w wysokości 10zł. Bilety można nabyć w kasie kina codziennie od 14:00 do 22:00. Cała impreza niestety swoje kosztuje, a do tego chcielibyśmy rozdać Wam trochę płyt DVD z filmem w najwyższej jakości. Także prosimy o wyrozumiałość odnośnie uiszczania opłaty :) .