Witaj na politechnice, z której nie ma ucieczki…

Archiwum kategorii ‘Aktualności’

Technologiczny Konwent Kreatywności Vol.2

Autor: admin dnia 16 maja 2012

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ciekawymi przedsięwzięciami na drugą edycję [Technologicznego Konwentu Kreatywności] organizowanego przez ekipę InventCore w ramach tegorocznego [Bałtyckiego Festiwalu Nauki]. Plany na Student Break’a 2 też będą :) .

Zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby zaprezentować swoje pomysły i projekty – chętnych do demonstracji prosimy o kontakt: team@inventcore.net.

Aukcja Student Break na DVD

Autor: admin dnia 12 stycznia 2012

Można jeszcze zamówić jeden z ostatnich egzemplarzy filmu na DVD na naszej aukcji:

Aukcja Student Break DVD

Fotorelacja z premiery

Autor: admin dnia 1 grudnia 2011

Czas płynie bardzo szybko i ktoś mógłby zapytać, dlaczego nie ma żadnej relacji z premiery filmu… Niestety nie mamy jeszcze swojej wytwórni filmowej (reżyser najbardziej nad tym ubolewa) i nasze szczere chęci informowania opinii publicznej toną w morzu spraw codziennych. Ale zebraliśmy trochę zdjęć – zatem oto relacja :p.

Niespodzianki dla widzów! Pełna sala kinowa Reżyser

Galeria

Było nam bardzo miło móc przywitać tak wielki tłum gości – wygląda na to, żeby na sali było 700 osób! Plakaty i płyty DVD z filmem rozeszły się w mgnieniu oka. Mamy nadzieję, że każdy trafił w miarę dogodne miejsce siedzące i nie żałował przybycia do kina. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu filmu i premiery – a w szczególności Panie Kierownik Gdańskiego Centrum Filmowego za umożliwienie zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia :) .

Kolejna projekcja Student Break

Autor: admin dnia 24 listopada 2011

Dla wszystkich, którzy się zagapili i jeszcze nie widzieli filmu lub dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Student Break na wielkim ekranie mamy niespodziankę :) . Specjalny pokaz filmu odbędzie się już w piątek 2 grudnia w klubie SESJA, który mieści się w domu studenckim PG nr 2 (Gdańsk, Traugutta 115B) – taki wysoki biały akademik niedaleko ETI :p.

Projekcja Student Break klub SESJA Gdańsk

Projekcja rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Po projekcji oczywiście impreza :) . Ekipa Student Break i klub SESJA serdecznie zapraszają.

Pozdrowienia z Politechniki Stanowej

Student Break w oryginalnej wersji DVD

Autor: admin dnia 19 listopada 2011

Jeżeli ktoś nie mógł przybyć na premierę lub chciałby być posiadaczem ekskluzywnego wydania filmu na DVD, zachęcamy do zakupu za symboliczną opłatą. Uwaga! Edycja limitowana :) .

Premiera filmu zakończona sukcesem!

Autor: admin dnia 18 listopada 2011

Po wielu miesiącach wytężonej pracy doczekaliśmy się filmu Student Break na ekranie kina! Wczoraj miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla całej ekipy filmowej. Takie chwile na prawdę przekonują nas, że warto tworzyć, wytrwale dążyć do celu :) . Mamy nadzieję, że cały ten projekt to dowód na to, że „jak się chce, to można”!

Jesteśmy wdzięczny wszystkim za przybycie na premierę. Ze wstępnych szacunków wynika, że na projekcji było około 700 osób! Frekwencja okazała się lepsza niż nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim, że mogliśmy przeżyć taki niesamowity wieczór. Dziękujemy za Wasz śmiech :) . Umieścimy oczywiście relację z premiery na stronie filmu.

Jesteśmy oczywiście ciekawi Waszych wszelkich opinii o filmie. Jeżeli mielibyście ochotę napisać, co Wam się podobało lub nie podobało, co zaskoczyło, co rozśmieszyło albo mielibyście jakiekolwiek pytania, namawiamy do kontaktu z nami. Wasze uwagi to również pewien drogowskaz dla nas, co i jak mamy robić dalej.

Niedługo ruszy dystrybucja filmu, soundtracka i making of. Próbujemy wszelkimi możliwymi kanałami, ale jeszcze nic nie jest pewne, więc o szczegółach zawiadomimy wkrótce :) .

Autor: admin dnia 17 listopada 2011

Odliczamy już godziny do rozpoczęcia premiery. Ekipie organizatorskiej czas pędzi tak szybko, że nasza doba skróciła się już do około 2 godzin. Reżyser spał ostatnio w niedzielę, ale nie wie, w którą… Graficy rozkręcili się tak bardzo, że projektują już plakaty czterowymiarowe i ulotki samoroznoszące się… Technicy owijają salę kinową pięcioma typami kabli, w razie, gdyby któreś nie działały…

W tej atmosferze sielskich przygotowań do zbliżającej się niezapomnianej premiery umknęło nam, że mamy niespodziankę dla wszystkich obecnych i przyszłych wielbicieli Student Break! :) Po pokazie premierowym zapraszamy wszystkich na imprezę otwartą Student Break After Party do Klubu Parlament, który mieści się w Gdańsku na ul. Św. Ducha 2.

Student Break After Party

Jest to zatem niepowtarzalna okazja, aby napić się z ekipą filmową i załapać do naszej kolejnej produkcji w Egipcie! :D

Zapraszamy na PREMIERĘ filmu STUDENT BREAK!

Autor: admin dnia 6 listopada 2011

Po trzyletniej walce z przeciwnościami stwarzanymi przez naszą wspaniałą cywilizację produkcja filmu Student Break została zakończona! Nie poddaliśmy się i film jest już kompletny, podrasowany maksymalnie, całkowicie nieprzewidywalny i zakręcony jak słoik na zimę…

Studencki projekt filmowy Student Break

Parter głównej sali Kina Neptun
Balkon głównej sali Kina Neptun

Ekipa filmowa zaprasza zatem wszystkich na premierę! Obecność obowiązkowa i koniecznie sprowadźcie znajomych. To pierwsza tak efektowna, szalenie zabawna, prawdziwa polska komedia studencka! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście… Ta okazja już się nie powtórzy, a o tej wiekopomnej chwili będziecie opowiadać swoim dzieciom i wnukom! Pierwsza w dziejach oficjalna projekcja filmu Student Break odbędzie się już w czwartek 17 listopada 2011 AD o godzinie 19:00 w klimatycznym kinie NEPTUN w Gdańsku Głównym przy ul. Długiej. W przygotowanej sali kinowej jest ponad 1000 miejsc siedzących, więc dla nikogo fotela na pewno nie zabraknie :) . Zapraszamy w szczególności wszystkich prawdziwych studentów i odważnych krytyków naszego szkolnictwa wyższego!

W zamian za bilet na ten epicki seans należy się danina na rzecz studentów zesłanych na Politechnikę Stanową w wysokości 10zł. Bilety można nabyć w kasie kina codziennie od 14:00 do 22:00. Cała impreza niestety swoje kosztuje, a do tego chcielibyśmy rozdać Wam trochę płyt DVD z filmem w najwyższej jakości. Także prosimy o wyrozumiałość odnośnie uiszczania opłaty :) .

Poprawki zakończone! Przymiarki do wydania filmu

Autor: admin dnia 15 września 2011

Mamy przyjemność poinformować, ze w niedzielę 11 września i w środę 14 września udanie zakończyliśmy dogrywanie ostatnich elementów filmu. Tym samym wszystkie sceny są już kompletne :) . Teraz pozostała praca nad poprawkami montażowymi, które dotyczą prawie wszystkich scen. Czas trwania filmu pewnie nieznacznie przekroczy 100 minut.

Pod koniec lipca do ekipy dołączyło dwóch muzyków, co znacznie przyspieszyło tworzenie podkładu muzycznego scen. Wygląda na to, że wraz z filmem dostępny będzie soundtrack :) . Mimo kłopotów kadrowych zakończenie produkcji i udostępnienie filmu wszystkim zainteresowanym wydaje się jedynie kwestią czasu. Jaki to czas? Przypuszczalnie kilka tygodni…

Szykujcie się…

Zapowiedź Student Break Making of

Autor: admin dnia 25 czerwca 2011

Trwa planowanie poprawek i organizowanie brakujących zdjęć do filmu. W międzyczasie postanowiliśmy pokazać Wam, jak wygląda nasza ciężka praca na planie zdjęciowym :p. Podczas zdjęć niemal zawsze towarzyszył nam aparat cyfrowy – w ten sposób powstały kolejne odsłony Making of Student Break, które będziemy zamieszczać na stronie filmu niedługo po premierze internetowej. Ale już teraz prezentujemy próbkę filmu o kręceniu Student Break.

Serdecznie zapraszamy, do rzucenia okiem :)